Uitzicht vanaf de ontbijttafel

Uitzicht vanaf de ontbijttafel

Eén van de laatste ontbijtjes in Thailand, voorlopig, hadden we op Ko Chang in het KB Resort waar we de laatste dagen zo heerlijk hebben gezeten. Vanaf onze ontbijttafel hadden we dit uitzicht. Vlak na het ontbijt checkten we uit en wilden we een taxi nemen naar de ferry. De taxichauffeur vroeg ons teveel dus liepen we weg. We gingen er vanuit dat er overal taxi’s zouden staan, maar dat bleek dit keer bij uitzondering niet zo te zijn. Daar liepen we dan met al onze bagage in de toch wel flink brandende zon… Uiteindelijk stopte er een taxi die ook nog teveel vroeg (dit was een vriend van de eerste taxichauffeur), maar we vonden het gezegend. (Waarom moeilijk doen over minder dan een euro? Helemaal lopen zouden we in ieder geval niet doen!)

Vanaf de ferry werden we met een open treintje opgehaald en gebracht naar een kantoortje waar we even wachtten op de bus. Een prima busreis terug naar Bangkok met wisselend, maar wel warm weer.


0 reacties

Geef een antwoord

Avatar plaatshouder

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.