En er is alweer een week om! Het was echt heerlijk om even ’thuis’ te zijn. Morgen gaan Fida en ik naar Bingara. Per trein en bus. Het plan is om 3 weken te helpen op de boerderij van John. Hier zijn we vorig jaar ook geweest. We zijn erg benieuwd hoe het zal zijn.

Iets meer dan een week waren we nog op het prachtige Koh Tao. Daarvan heb ik een filmpje online gezet.


3 reacties

Denise · 19 oktober 2014 op 09:22

Lieve Fida en Sven,

Super weer om al die verhalen te lezen en de foto´s te bewonderen. Mooi om jullie, met jullie gebruinde koppies, zo te zien stralen.
Nu op de naar de boer. Heel veel plezier! Geniet er van, maar dat doen jullie gelukkig volop.

Liefs,
Denise

Denise · 19 oktober 2014 op 09:24

Owwww zie nu het filmpje pas!!!! Leuk om jullie weer even in het `echt` te zien hihi
Top!!

    Fida · 18 november 2014 op 01:09

    Hi lief vriendinnetje,

    Het duurde even voor we internet hadden. Nu eindelijk even een goed moment om te antwoorden op je lieve bericht. We hebben inmiddels Tasmanië bezocht en hebben een lang weekend doorgebracht bij Rudy en Therese in hun vakantiehuis. Geweldig! Nu plannen aan het maken om naar de zuidkust te rijden in een campervan. Dat beviel ons erg goed in Tasmanië. De tijd gaat nu erg hard, zien je snel weer! Dikke kus!

Geef een antwoord

Avatar plaatshouder

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.